Rotllana

Som una associació sense ànim de lucre que treballa pels infants, joves i comunitat amb una especial motivació per donar suport a les persones amb menys oportunitats.

Classificacions III Cursa Solidària

10258563_856284707734322_2438647203263327236_o

El dissabte 7 de Juny, va tenir lloc la III Cursa Solidària d’Orientació a Sta. Maria de Palautordera, l’objectiu era el  recaptar fons pels projectes socials de l’entitat i per l’enviament d’una ambulància al Senegal i es clar també, el de passar-ho bé, fer esport i gaudir de l’entorn natural del Montseny.  La cursa va ser un èxit i el dia per sort aquest any, també va acompanyar.

Des de l’entitat volem donar les gràcies a totes les persones que han participat;  als corredors, als voluntaris i voluntàries que van estar tot el dia a peu de canó i als col·laboradors i empreses patrocinadores que han fet possible l’organització d’aquesta activitat. Aqui teniu les classificacions.

Enllaç a l’àlbum de fotos de la cursa aquí

Gràcies!

La Rotllana

 

CLASSIFICACIONS

INDIVIDUAL

POSICIO

DORSAL

NOM

SORTIDA

ARRIBADA

TEMPS REAL

PENALIT

1

F050

Carles Salvador Costa

18.30h

19.36.55H

1.06.55

2

F026

Mark Smet

18.30h

19.44.20H

1.14.20

3

I089

Josep Maria Soler

18.30h

19.50.14H

1.20.14

4

F060

David Farell

18.30h

19.51.33h

1.21.33H

5

F051

Albert Pla

18.30h

19.57.00H

1.27.00H

6

F053

Javier Rodriguez

18.30h

19.58.20H

1.28.20H

7

F032

Felipe Izquierdo

18.30h

20.10.00H

1.40.00H

8

F054

Josep Teixidó

18.30h

20.17.00H

1.47.00H

9

F055

Hanneke Heikoop

18.30h

20.30.00H

2.00.00H

6

10

F031

Juan Aguilera

18.30h

20.19.50H

1.49.50H

16

FAMÍLIES

POSICIO

DORSAL

NOM

SORTIDA

ARRIBADA

TEMPS REAL

PENALIT

1

I165

AnnaAmigo Bertran

18.00h

18.44.50H

44.50

2

I164

Dolors Rodriguez Cano

18.00H

18.56.20H

56.20

3

I160

Ruben Esteban

18.00h

18.57.30H

57.30

4

I166

Jaume Bombí

18.00H

19.13.20H

1.13.20

5

I157

Miquel V.A.

18.00H

19.16.16H

1.16.16

6

I155

Daniel Carrascosa Domenech

18.00H

19.32.26H

1.32.26

7

I158

Antonio Garcia Lopez

18.00H

19.32.30H

1.32.30

8

I152

Arantxa- Didac- Xana

18.00h

19.32.40H

1.32.40

9

I159

Juanri Garcia

18.00h

19.42.10H

1.42.10

10

I154

Sergio Ortega Garcia

18.00H

19.42.11H

1.42.11

11

I153

Octavio Moreno Martín

18.00H

19.42.12h

1.42.12

12

I167

Ester Plans

18.00H

19.46.00H

1.46.00

13

I163

Alan Nicol

18.00H

20.02.20H

2.02.20

14

I168

Francesc Ventura

18.00H

20.11.36H

2.11.36

15

I161

Jorge Diaz Pedroza

18.00H

20.17.47h

2.17.47

16

I162

Xavi Comas

18.00H

 

1.35.50

1

GRUPS

POSICIO

DORSAL

NOM

SORTIDA

ARRIBADA

TEMPS REAL

PENALIT

1

I114

David Vallverd Martín

18.15h

 

1.15.13

 

2

I110

Marc Majem

18.15h

 

1.15.43

 

3

I109

Alex Rossell Sainz

18.15h

 

1.15.51

 

4

I124

Daniel Sosa Casallero

18.15h

 

1.26.36

5

I135

Alex Mauri Sambonete

18.15h

 

1.27.43

6

I113

Lluis Puig Comas

18.15h

 

1.28.22

7

I108

Jaume Miralles Fabregues

18.15h

 

1.28.37

8

I140

Gemma Colina

18.15h

 

1.32.52

9

I136

Anna Ayats Reixach

18.15h

 

1.49.48

10

I117

Laura Julue Boix

18.15h

 

1.54.11

11

I126

Diana Ferrer

18.15h

 

1.54.37

12

I121

Sergi Fernandez

18.15h

 

1.54.40

13

I120

Marc Roldan Reixach

18.15h

 

1.57.08

14

I128

Alba Moreno Escudero

18.15h

 

2.01.40

15

I139

Jessica Gallardo Sanchez

18.15h

 

2.02.00

16

I137

Begonya Almar Arias

18.15h

 

2.04.30

17

I142

Mohamed Alaoui

18.15h

 

2.04.45

18

I125

Victor Vasquez Neila

18.15h

 

2.11.35

19

I116

Inma Alijarte Jimenez

18.15h

 

2.13.00

20

I123

Sandra Nieto Gonzalez

18.15h

 

2.16.02

21

I141

Lucas Roldao

18.15h

 

1.26.17

1-

22

I111

Marc Cervera

18.15h

 

1.26.41

1

23

I119

Sambou Diallo

18.15h

 

1.54.28

1

24

I143

Issam Ouabi

18.15h

 

2.04.47

1

25

I107

Jose Castilla Alamillo

18.15h

 

2.09.59

1

26

I132

Mireia Banqu Casanovas

18.15h

 

1.16.12

2

27

I115

Laura Ros Ballester

18.15h

 

1.22.52

2

28

I149

Silvia Corbacho

18.15h

 

1.22.53

2

29

I130

Jennifer Garcia Valero

18.15h

 

1.23.53

2-

30

I106

Marta Rojo Diaz

18.15h

 

2.05.31

2

31

I118

Malik Diallo

18.15h

 

1.54.29

3

32

I138

Cristina Peña

18.15h

 

2.09.31

4

33

I122

Arizon Yulieth Mejia Aguirre

18.15h

 

1.59.28

8

34

I127

Ismael Meroune

18.15h

 

2.16.01

10

35

I133

Minerva Moreno Martín

18.15h

 

1.16.50

12

36

I129

Javier Bargues de la Vara

18.15h

 

2.16.00

14

 

Deixa un comentari